Nowy album zatytułowany będzie zgodnie z przyjętą przez zespół tradycją – "Feel 3". Dotychczas zapowiadał go utwór "Cały ten świat", który z miejsca stał się jedną z najczęściej granych piosenek radiostacjach. Do utworu powstał wyjątkowy teledysk wyreżyserowany przez Katarzynę Jungowską.

Reklama

Na albumie "Feel 3" znajdzie się 10 nowych piosenek. Dodatkowo na płytę trafią też dwa utwory bonusowe – "Weekend", który pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule i "Więcej jeśli się da", piosenka z serialu "Rodzinka.pl".

Kwartet Feel powstał w maju 2005 roku w Katowicach, z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty Piotra Kupichy. Wciągu sześciu lat obecności na polskiej scenie muzycznej Feel zdobył rzeszę fanów oraz zdobył najważniejsze wyróżnienia muzyczne - m.in. Fryderyka (2008), Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festiwal 2007 oraz dwie Superjedynki (2008).

Zanim powstał zespół Feel, Piotr Kupicha był liderem formacji Sami, laureata Superjedynki Opole 2001. Piotr Kupicha jest m.in. autorem tekstu i kompozytorem wielkiego przeboju "Lato", który tuż po premierze znalazł się na pierwszym miejscu listy Airplay Chart najczęściej emitowanych utworów w polskich stacjach radiowych.