Nowy album zatytułowany będzie zgodnie z przyjętą przez zespół tradycją – "Feel 3". Dotychczas zapowiadał go utwór "Cały ten świat", który z miejsca stał się jedną z najczęściej granych piosenek radiostacjach. Do utworu powstał wyjątkowy teledysk wyreżyserowany przez Katarzynę Jungowską.

Na albumie "Feel 3" znajdzie się 10 nowych piosenek. Dodatkowo na płytę trafią też dwa utwory bonusowe – "Weekend", który pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule i "Więcej jeśli się da", piosenka z serialu "Rodzinka.pl".

Kwartet Feel powstał w maju 2005 roku w Katowicach, z inicjatywy wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty Piotra Kupichy. Wciągu sześciu lat obecności na polskiej scenie muzycznej Feel zdobył rzeszę fanów oraz zdobył najważniejsze wyróżnienia muzyczne - m.in. Fryderyka (2008), Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festiwal 2007 oraz dwie Superjedynki (2008).

Zanim powstał zespół Feel, Piotr Kupicha był liderem formacji Sami, laureata Superjedynki Opole 2001. Piotr Kupicha jest m.in. autorem tekstu i kompozytorem wielkiego przeboju "Lato", który tuż po premierze znalazł się na pierwszym miejscu listy Airplay Chart najczęściej emitowanych utworów w polskich stacjach radiowych.