Dziennik Gazeta Prawana logo

To już pewne: The Stone Roses wracają i nagrywają

20 października 2011, 12:15
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Ian Brown
Ian Brown/AP
Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia. Grupa The Stone Roses postanowiła wznowić działalność.

Podczas konferencji w Londynie, zespół zapowiedział dwa koncerty w Manchesterze. Zespół zagra w Heaton Park 29 i 30 czerwca. W przygotowanym na te występy repertuarze znaleźć mają się premierowe utwory. Przypomnijmy, że kwartet tworzą Ian Brown, Mani, John Squire i Reni. Wszyscy muzycy byli obecnie na konferencji. Grupa rozpadła się w 1996 roku. The Stone Roses podczas swojej działalności wydała dwie studyjne płyty - "The Stone Roses" z 1989 roku i "Second Coming" z 1994 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj