W słynnej sali O2 Shepherds Bush Empire, w której występowali tacy wykonawcy jak Rolling Stones, The Who, Elton John, Oasis, Amy Winehouse czy Eric Clapton, zagra 12 listopada legenda polskiego rocka - zespół T.Love.

Reklama

Koncert T.Love uświetni finał konkursu "Emigranci mają talent", w którym weźmie udział pięciu utalentowanych polskich wykonawców wybranych przez internautów i jury w konkursie, który trwa od początku października na emigrancimajatalent.co.uk.

"T.Love występuje w Londynie regularnie, ale ten koncert będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy zespół zagra w uznawanej za jedną z najlepszych sal koncertowych Londynu. Znakomita akustyka, teatralny wystrój sali, publiczność na trzech balkonach, do tego znakomita muzyka, to wszystko sprawia, że koncerty w Shepherds Bush Empire są wydarzeniami wyjątkowymi. Fani T.Love będą mieli wielką ucztę 12 listopada" - podkreśla Piotr Grześkiewicz, organizator koncertu z Polskiego Radia Londyn.

Razem z T.Love zagra Robert Brylewski, legenda polskiego rocka, współzałożyciel i lider Brygady Kryzys, Armii czy Izrael. Koncert jest częścią trasy "Polskie mięso", towarzyszącej wydaniu boksu z podsumowaniem dotychczasowej twórczości zespołu. "Trasa nazywa się "Polskie mięso", taki sam tytuł nosi nowy singiel, który ją promuje. Na koncercie nasi fani będą mogli usłyszeć również numery z naszej nowej płyty, która ukaże się za rok.

"Na próbach okaże się, co zagramy, ale to będą generalnie nasze hity plus kilka nowych utworów." - zapewnia Muniek Staszczyk, lider T.Love.

T.Love powstał w 1982 roku i do 1987 roku funkcjonował pod nazwą Teenage Love Alternative. Założony przez Muńka Staszczyka, Janusza Knorowskiego, Dariusza Zająca oraz Jacka Wudeckiego szybko zyskał popularność. Do tej pory nagrali 19 albumów studyjnych i wylansowali takie hity, jak "Bóg", "Nie,nie,nie", "Warszawa", "I love you", "Ajrisz", "Chłopaki nie płaczą", czy "IV liceum".