W ubiegłym roku Sade sprzedała w Polsce 100 tysięcy egzemplarzy albumu "Soldier Of Love", który zyskał status Diamentowej Płyty. Jest szansa, że w tym roku będzie tak samo, bo rodacy wciąż chętnie kupują płytę, którą artystka przerwała wieloletnie milczenie.

Hitem jest również zestaw największych przebojów Sade – krążek "The Ultimate Collection" właśnie pokrył się poczwórną platyną. Wspomniany zbiór najważniejszych nagrań z kolekcji znakomitej wokalistki uzupełniony został aż o 5 niepublikowanych utworów, w tym niekwestionowany przebój "Love Is Found" z pięknym, koncertowym wideoklipem Sophie Muller.

Na polskich listach sprzedaży triumfują również "Buty 2". Album, na którym Maryla Rodowicz zaśpiewała odnalezione, nigdy wcześniej nie publikowane teksty Agnieszki Osieckiej, w dniu debiutu na rynku (25.11.2011) zdobył tytuł Złotej Płyty za sprzedaż ponad 15 tysięcy nośników.

Równie chętnie Polacy kupują trzeci album Piotra Kupichy i jego zespołu Feel. – Mamy nadzieję, że "Feel 3" to płyta, dzięki której uda się nam iść znów o krok dalej. Jest takim nowym rozdziałem, świeżym spojrzeniem na nasz zespół. Jesteśmy z tej płyty dumni! – zapewnił muzyk w rozmowie z "Faktem". Warto przypomnieć, że pierwsze dwa krążki grupy rozeszły się w sumie w 240-tysięcznym nakładzie.