Nowe wydawnictwo zostało poszerzone o album DVD, na którym znalazł się zapis koncertu Piotra z zespołem, zarejestrowanego w warszawskim klubie Hybrydy oraz unikatowe, kolekcjonerskie materiały zza kulis, przedstawiające kilkumiesięczną drogę muzyczną i medialną Piotra Lisieckiego.

Reklama

Album "Rules Changed Up" miał premierę 27 kwietnia. Główną siłą płyty jest gitara akustyczna i charakterystyczny wokal Piotrka, ale nie zabrakło też klawiszy, kontrabasu czy trąbki. Na płycie gościnnie zagrali Bartek Królik, Marek Piotrowski, Łukasz Golec i Robert Amirian.

Oprócz autorskich kompozycji Lisieckiego na płycie znalazły się 3 covery, które wykonał w programie "Mam Talent" - "Ain't No Sunshine", "Lost" oraz "Jolene". Na płycie DVD znajdziemy dodatkowo zaskakujące wykonania utworów "If I Were a Rich Man", "In The Ghetto", "Hit The Road Jack" a także angielskie wykonanie singlowej piosenki "Gra o Wszystko".

W styczniu Piotr Lisiecki wraz zespołem wyjedzie do Madrytu, gdzie zagra specjalny koncert na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz zrealizuje swój kolejny wideoklip.