Whitney Houston znaleziono nieprzytomną w wannie

| Aktualizacja:

Wychodzą na jaw nowe szczegóły śmierci artystki. Jeden z amerykańskich portali plotkarskich dotarł do osób, które były wtedy w apartamencie Whitney Houston. Oto, co opowiedzieli świadkowie tragedii.

wróć do artykułu
  • ~cosie stalo
    (2012-02-12 18:15)
    czyli co utopila se a nogi jej ???
  • ~Artus
    (2012-02-12 18:19)
    od xanaxu sie nie umiera ot tak; trzeba by wziac sporo tabletek, zapic alkoholem itd.
  • ~ZK
    (2012-02-12 18:34)
    Gdzie ten idiota i paka N a pal li kota-- ; oto skutki ; PROPAGANDY PACHOLA Z PO ---NORKOTYKOWEJ; I DEBILI - KORYTA ZA WSZELKA CENE; NIECH KAZDY PAMIETA- ZLO KAZDE JEST ZLEM; Zycie po smierci jest-- WIECZNOSC- TEZ---/// Bogami - nie zostaniecie ;;; A szacunek BOGU STWORCY SIE NALEZY- zostaniecie najwyzej za zle czyny -- slugami diabla-- A WIECZNE - PIEKLO-- to ogromnie dlugie cierpienie ; Wrocilem po sm; klinicznej- nie lekcewazcie zycia; szanujcie sie; zyjcie godnie; zlo - wiecie co to ; Jest tego O GROM - DLA PIEKLA ?
  • ~Hydraulik
    (2012-02-12 18:39)
    To twarz leżała w wannie a nogi w urządzeniu!? Strasznie mała musiała być ta wanna! Może to była umywalka?Ciekawi mnie co to było za urządzenie?
  • ~Zgredek
    (2012-02-12 18:44)
    do ZK - piekło to inni. Niektórzy żyjąc wśród prawych i sprawiedliwych tracą zmysły. Najczarniejszym piekłem jakie sobie ludzie szykują to wojna domowa w kraju, potem wojna między państwami, święci bandyci i złodzieje na wolności. Wojna miast i wsi i przemoc domowa werbalna i fizyczna.
    Dopiero sekcja zwłok wykaże przyczynę zgonu. Mogą to nie być wcale narkotyki i alkohol. Może to być zabójstwo.
  • ~kosz58@wp.pl
    (2012-02-12 18:51)
    a ja dotarłem do hydraulika. Mówi, że nie było ciepłej wody w apartamencie i musieli grzać suszarką do włosów. Sralimucha będzie wiosna...
  • ~lancki
    (2012-02-12 18:57)
    Bardzo lubię Twoją muzykę. Towarzyszyła mi przez tyle lat... I jest mi smutno, że tak szybko odeszłaś. Zegnaj Whitney !
  • ~dr.watson
    (2012-02-12 19:01)
    wszytsko jasne...poslizgnela sie uderzyla glowa o wanne, stracila przytomnosc a jej glowa wpadla do wody...utopila sie
  • ~mohery bleeeeeeeeeee
    (2012-02-12 19:13)
    tylko MOHERY sluchajom takie badziewieeeeeeeeeeeeeee
  • ~Irokes polski cywilizowany przez ngo
    (2012-02-12 19:16)
    tak wynacza ACTA i interesy korporacji muzycznych ktore wysikaja ludzi jak cytryny - nikt nie wytrzyma temap prac narzuconego przez producentow - wtedy zaczynaja sie narkotyki, wodka, tabletki -pieniadze sa niewazne , zycie prywtane tylko praca dla panow spilbergow i felgebaumow.

    ACTA zabija, aresztuje, morduje - pamietacie nasza Pania Villas ?? jak ja ameryksnke wytowrnie okradly z jej dochodow ?? bo ona kochala spiewac al felgebaumy kochaj kase :-)))))))))))))))))))))))))))
  • ~madame
    (2012-02-12 19:16)
    ludzie dajcie spokój!!!
  • ~dzięki Whitney,że BYŁAŚ i wyśpiewaś
    (2012-02-12 19:19)
    pięknie tak wiele wspaniałych piosenek i dziękuj Panu,że nie wiedziałaś co to pisuarstwo.
  • ~TEPICIEL PO-MSOMOLSKIEJ GŁUPOTY
    (2012-02-12 19:26)
    TAKI TALENT MÓGŁ SIĘ ROZWINĄĆ TYLKO W USA, W KRAJU GDZIE NIE MA KRETYNÓW ŁYKAJĄCYCH EWANGELIĘ WG TUSKA I MICHNIKA.
  • ~Kot_Kaczora
    (2012-02-12 20:12)
    Nogi to były mocno rozrzucone,
    a wiadoma część bielizny obsunięta,
    za kilka godzin znajdą te pęknięte kondomy,
    ana-liza ich zawartości doprowadzi do pewnego
    KON-DONKA z So-PO-tu...co to na koniec
    PO-stanowił zaszaleć...Jak raz się udało PO-d Smoleńskiem,
    dlaczego nie miało by się udać w Beverly Hills --- ???
  • ~ja
    (2012-02-12 20:40)
    Xanax to nie antydeoresant..
  • ~Mucha Niesioła
    (2012-02-12 20:41)
    etam panie Kot_Kaczora !
    Donek ma muchę i czarna mu niePOtrzebna !!!
  • ~EO
    (2012-02-12 20:52)
    Odje*ali ją tak samo jak Michaela Jacksona i Amy Winehouse
  • ~pisdzielec
    (2012-02-12 21:08)
    I znów wina Tuska i Komorowskiego
  • ~jarek
    (2012-02-12 21:21)
    wyslac tam antka moze byla tam mgla w lazience
  • ~UWARZNY WIDZ TVN24
    (2012-02-12 21:21)
    PEWNIE SAMOBÓJSTWO. PODOBNIE JAK KENNEDY.

Może zainteresować Cię też: