Whitney Houston znaleziono nieprzytomną w wannie

| Aktualizacja:

Wychodzą na jaw nowe szczegóły śmierci artystki. Jeden z amerykańskich portali plotkarskich dotarł do osób, które były wtedy w apartamencie Whitney Houston. Oto, co opowiedzieli świadkowie tragedii.

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2012-02-12 20:40)
    Xanax to nie antydeoresant..
  • ~Kot_Kaczora
    (2012-02-12 20:12)
    Nogi to były mocno rozrzucone,
    a wiadoma część bielizny obsunięta,
    za kilka godzin znajdą te pęknięte kondomy,
    ana-liza ich zawartości doprowadzi do pewnego
    KON-DONKA z So-PO-tu...co to na koniec
    PO-stanowił zaszaleć...Jak raz się udało PO-d Smoleńskiem,
    dlaczego nie miało by się udać w Beverly Hills --- ???
  • ~jaro
    (2012-02-13 04:01)
    A Jaro Zbawca brał Xanax i nie wpadł do wanny:(
  • ~Iwan
    (2012-02-13 00:09)
    Wysłać wydział dochodzeniowy KGB z Moskwy na rano będziecie mieć wszystkich winnych u szeryfa na biurku a sprawa będzie rozwiązana i wytłumaczona a ich lekarze może jeszcze uratują Whitney.
  • ~@ Mediator
    (2012-02-13 00:05)
    Te Mediator...co chcesz Niesiola czy prof. Bydloszewskiego wykluczyc te antysemito...a moze i inne parchy przeszkadzajom ??? WSTYD
  • ~Mediator
    (2012-02-12 22:47)
    PiSuarom i POmatołom proponuje odpuscic temat.
    Dziekuje.
  • ~Patka
    (2012-02-12 22:12)
    Mnie się wydaje ,że ona po prostu chciała spokojnie odejśc ,albo się zachłystnęła(*)
  • ~pedauy
    (2012-02-12 23:46)
    a xanax to antydepresant? chyba po rusku
  • ~kuba dla boga
    (2012-02-12 21:49)
    Spytajcie przecietnego amerkanina gdzie lezy Polska ,,albo co wie o katastrofie smolenskiej,,,Bedziecie zaszokowani ich postawa,,,w imie solidarnosci co mnie obchodzi jakis tam nigger,,,
  • ~jarek
    (2012-02-12 21:21)
    wyslac tam antka moze byla tam mgla w lazience
  • ~Beata
    (2012-02-13 05:56)
    Xanax jest lekiem rozluźniającym, uspokajającym. NIE jest antydepresantem!
  • ~EO
    (2012-02-12 20:52)
    Odje*ali ją tak samo jak Michaela Jacksona i Amy Winehouse
  • ~UWARZNY WIDZ TVN24
    (2012-02-12 21:21)
    PEWNIE SAMOBÓJSTWO. PODOBNIE JAK KENNEDY.
  • ~Mucha Niesioła
    (2012-02-12 20:41)
    etam panie Kot_Kaczora !
    Donek ma muchę i czarna mu niePOtrzebna !!!
  • ~dzięki Whitney,że BYŁAŚ i wyśpiewaś
    (2012-02-12 19:19)
    pięknie tak wiele wspaniałych piosenek i dziękuj Panu,że nie wiedziałaś co to pisuarstwo.
  • ~pisdzielec
    (2012-02-12 21:08)
    I znów wina Tuska i Komorowskiego
  • ~mohery bleeeeeeeeeee
    (2012-02-12 19:13)
    tylko MOHERY sluchajom takie badziewieeeeeeeeeeeeeee
  • ~Irokes polski cywilizowany przez ngo
    (2012-02-12 19:16)
    tak wynacza ACTA i interesy korporacji muzycznych ktore wysikaja ludzi jak cytryny - nikt nie wytrzyma temap prac narzuconego przez producentow - wtedy zaczynaja sie narkotyki, wodka, tabletki -pieniadze sa niewazne , zycie prywtane tylko praca dla panow spilbergow i felgebaumow.

    ACTA zabija, aresztuje, morduje - pamietacie nasza Pania Villas ?? jak ja ameryksnke wytowrnie okradly z jej dochodow ?? bo ona kochala spiewac al felgebaumy kochaj kase :-)))))))))))))))))))))))))))
  • ~TEPICIEL PO-MSOMOLSKIEJ GŁUPOTY
    (2012-02-12 19:26)
    TAKI TALENT MÓGŁ SIĘ ROZWINĄĆ TYLKO W USA, W KRAJU GDZIE NIE MA KRETYNÓW ŁYKAJĄCYCH EWANGELIĘ WG TUSKA I MICHNIKA.
  • ~dr.watson
    (2012-02-12 19:01)
    wszytsko jasne...poslizgnela sie uderzyla glowa o wanne, stracila przytomnosc a jej glowa wpadla do wody...utopila sie

Może zainteresować Cię też: