Organizator pierwszego koncertu brytyjskiego wokalisty Paula McCartneya w Polsce, firma Live Nation, na swoim profilu na Facebooku uruchomiła konkurs z nagrodami. Zadaniem biorących w nim udział fanów jest opisanie szczególnego momentu, z którym kojarzy im się wybrana piosenka z repertuaru zespołu The Beatles. Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi, zostanie wybrany jeden, który otrzyma zaproszenie na godzinną próbę generalną przed koncertem. Szczęśliwiec będzie miał również możliwość spotkać się osobiście z Paulem McCartneyem oraz zrobić z nim wspólne zdjęcie. Konkurs trwa do 10 czerwca.

Paul McCartney wystąpi po raz pierwszy przed polską publicznością 22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach światowego tournee "Out There!". Gwiazdor wykona nie tylko przeboje ze swej solowej kariery, ale sięgnie też po utwory z katalogu swoich byłych zespołów: Wings i The Beatles. Łącznie podczas 3-godzinnego koncertu McCartney zaśpiewa aż 40 piosenek.

Całe widowisko odbędzie się na scenie o 3,5-metrowej wysokości, której poszczególne elementy przetransportuje 31 ciężarówek. By zapewnić jak najlepszy dźwięk podczas koncertu, na Stadionie Narodowym zainstalowanych zostanie aż 130 kolumn głośnikowych. Ekipa towarzysząca Paulowi McCartneyowi na trasie koncertowej liczy przeszło 300 osób. Na polecenie muzyka wszystkim jego pracownikom serwowane są wyłącznie potrawy kuchni wegańskiej.

Bilety na warszawski koncert Paula McCartneya dostępne są w cenach od 165 zł do 1100 zł.