Dziennik Gazeta Prawana logo

Chcecie Kurta Cobaina w piżamie? Oto on!

31 sierpnia 2009, 16:58
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Chcecie Kurta Cobaina w piżamie? Oto on!
Inne
Fanów grupy Nirvana czeka niecodzienna gratka. 3 listopada w sprzedaży ukaże się DVD z zapisem koncertu, jaki zespół dał 30 sierpnia 1994 roku podczas festiwalu w Reading. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć Kurta Cobaina w piżamie i... na wózku inwalidzkim, na którym wjechał na scenę. A zatem - czas szykować portfele!

Wokól legendarnego show krążyło już wiele plotek. Parę miesięcy temu wyjawił, że w archiwach Nirvany znajduke się sporo niepublikowanych jeszcze materiałów wideo. Jedynym z nich jest zapis występu w , który po 17 latach jesienią ukaże się na sklepowych półkach.

Zespół wykonał wówczas 27 utworów, w tym cover i własną interpretację Co więcej, Cobain na scenie pojawił się na wózku inwalidzkim, a przez cały koncert występował w szpitalnej piżamie. Do tej pory tylko dwa utwory, które zespół wykonał w 1992 roku w Anglii, zostały opublikowane. Oto jeden z nich:

p

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj