Nazywająca się naprawdę Tara Leigh Patrick po raz pierwszy jako wokalistka zaistniała w roku 1993 dzięki albumu zatytułowanemu po prostu "Carmen Electra", którego wydanie zasponsorował sam Prince. Mały książę funku nie tylko płytę wyprodukował, ale też napisał większość tekstów i skomponował muzykę. Album promowały cztery single "Go Go Dancer", "Everybody Get on Up", "Fantasia Erotica" oraz "Fun".

Reklama

Nagrywany po długiej przerwie drugi album ma być połączeniem muzyki electro oraz hip-hopu. "Zawsze uwielbiałam mocniejsze kawałki. To była świetna zabawa, wejście do studia i nagranie piosenki bez presji. Nikt nie mówił mi, co mam robić."

Krążek promuje singel "Who Do You Think You Are", o którym Carmen tak opowiada: "Jest nieco mroczniejszy. Cały czas widzę dziewczęta, które kiedyś pojawiały się na przesłuchaniach i teraz są w bardzo różnych sytuacjach. Jest wiele młodych dziewcząt, które rozpoczęły współpracę z ciemniejszą stroną Hollywood."

Czy wybujałych wdzięków aktorka i modelka powinna znowu stawać przed mikrofonem i czy jej najnowszy krążek to nie będzie porażką, oceńcie sami. Próbkę singla "Who Do You Think You Are" znajdziecie pod tym adresem.

p