Nazywająca się naprawdę Tara Leigh Patrick po raz pierwszy jako wokalistka zaistniała w roku 1993 dzięki albumu zatytułowanemu po prostu "Carmen Electra", którego wydanie zasponsorował sam Prince. Mały książę funku nie tylko płytę wyprodukował, ale też napisał większość tekstów i skomponował muzykę. Album promowały cztery single "Go Go Dancer", "Everybody Get on Up", "Fantasia Erotica" oraz "Fun".

Nagrywany po długiej przerwie drugi album ma być połączeniem muzyki electro oraz hip-hopu. "Zawsze uwielbiałam mocniejsze kawałki. To była świetna zabawa, wejście do studia i nagranie piosenki bez presji. Nikt nie mówił mi, co mam robić."

Krążek promuje singel "Who Do You Think You Are", o którym Carmen tak opowiada: "Jest nieco mroczniejszy. Cały czas widzę dziewczęta, które kiedyś pojawiały się na przesłuchaniach i teraz są w bardzo różnych sytuacjach. Jest wiele młodych dziewcząt, które rozpoczęły współpracę z ciemniejszą stroną Hollywood."

Czy wybujałych wdzięków aktorka i modelka powinna znowu stawać przed mikrofonem i czy jej najnowszy krążek to nie będzie porażką, oceńcie sami. Próbkę singla "Who Do You Think You Are" znajdziecie pod tym adresem.

p