Dziennik Gazeta Prawana logo

Największe sławy rapu nagrały razem płytę

9 października 2009, 15:55
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Tym projektem rządzi liczba "11". 11 czarnych artystów, 11 dni pracy, efektem których jest 11 kawałków - tak w skrócie przedstawia się działalność kolektywu BLAKROC. Wspólnie z amerykańskim rockowo-bluesowym duetem The Black Keys, znani amerykańscy artyści hip-hopowi nagrali płytę.

Razem z The Black Keys nad płytą pracowali oraz .

W zestawie znajdzie się utwór z wokalem nieżyjącego już Ol' Dirty Bastarda. Materiał zarejestrowano wczesnym latem 2009 roku na Brooklynie.

"Eksperymentowanie z różnymi brzmieniami i gatunkami zawsze było dla mnie ważne" - przekonuje Q-Tip. - "Chociaż współpraca z The Black Keys i producentem Damonem Dashem, może wielu wydawać się nieco dziwna, wszystko odbyło się bardzo naturalnie".

Efekty współpracy poznamy już .

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj