Reklama
Reklama
Reklama

Radzimir Dębski – odkrycie Beyoncé?

6 maja 2012, 15:18 aktualizacja 26 listopada 2019, 11:25
 Radzimir Dębski na premierze musicalu "Nie ma Solidarności bez miłości" – 21 stycznia 2012
Radzimir Dębski na premierze musicalu "Nie ma Solidarności bez miłości" – 21 stycznia 2012 / AKPA
Przystojny, dobrze ubrany, stylowy, zdolny, wykształcony. Pod koniec kwietnia media zawrzały: Radzimir Dębski – pseudonim "Jimek" – wygrał konkurs na remiks piosenki "End of Time" ogłoszony przez Beyoncé. Czy to będzie początek pięknej kariery 25-letniego syna Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz...
Reklama
Reklama
Tematy:
Radzimir Dębski Krzesimir Dębski Beyoncé Zofia Zborowska Jimek Anna Jurksztowicz
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • kiki
  2012-06-13 23:18
  smok u starego jjest the best prostak
  0
  zgłoś
 • Ania
  2012-06-13 23:15
  ale to wiesniaki to jest wielki dramat
  0
  zgłoś
 • Krakus
  2012-05-06 16:59
  Mam pytanie czy ten Radzimir występował w jakims teleturnieju lub konkursie na podstawie którego wybrali go do kolejnej edycji np śpiewać każdy mioże gdzie jurorami był Wojewódzki.Bo jeśli nie tzn że facet nic nie umie a tylko znajomości wywindowały go do bycia lub brania udziału w czymś w czym inni bardziej zdolni nie mieliby szans do zaistnienia bo np wojewódzki Piróg czy Pieróg powiedzieliby że musisz jeszcze popracować .A tu prosze nikomu nie znany z nazwiska nigdy nic nie tworzący nagle zaistniał.Brawo . Moim zdaniem te wszystkie konkursy to o kant du..y potłuc.Dobrze że chłopak ma ojca który nie pozwoli aby zniszczył mu karierę ktoś w rodzaju wojewódzkiego czy pieroga którzy nic nie umieją a znani są z tego że są znaini.Panhie Krzesimirze niech pan dalej prowadzi syna a Polska będzie mięć naprawdę dobrych artystów w przeciwieństwie do polityków wariatów(brzozy ,atakują mnie brzozy)
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama