Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Radzimir Dębski – odkrycie Beyoncé?

6 maja 2012, 15:18
O nagrodę w konkursie ogłoszonym przez Beyoncé ubiegało się około 3 tysiące muzyków z całego świata
O nagrodę w konkursie ogłoszonym przez Beyoncé ubiegało się około 3 tysiące muzyków z całego świata / AKPA
Przystojny, dobrze ubrany, stylowy, zdolny, wykształcony. Pod koniec kwietnia media zawrzały: Radzimir Dębski – pseudonim "Jimek" – wygrał konkurs na remiks piosenki "End of Time" ogłoszony przez Beyoncé. Czy to będzie początek pięknej kariery 25-letniego syna Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz...
Reklama
Reklama
Tematy:
Radzimir Dębski Krzesimir Dębski Beyoncé Zofia Zborowska Jimek Anna Jurksztowicz

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Krakus
  2012-05-06 16:59:24
  Mam pytanie czy ten Radzimir występował w jakims teleturnieju lub konkursie na podstawie którego wybrali go do kolejnej edycji np śpiewać każdy mioże gdzie jurorami był Wojewódzki.Bo jeśli nie tzn że facet nic nie umie a tylko znajomości wywindowały go do bycia lub brania udziału w czymś w czym inni bardziej zdolni nie mieliby szans do zaistnienia bo np wojewódzki Piróg czy Pieróg powiedzieliby że musisz jeszcze popracować .A tu prosze nikomu nie znany z nazwiska nigdy nic nie tworzący nagle zaistniał.Brawo . Moim zdaniem te wszystkie konkursy to o kant du..y potłuc.Dobrze że chłopak ma ojca który nie pozwoli aby zniszczył mu karierę ktoś w rodzaju wojewódzkiego czy pieroga którzy nic nie umieją a znani są z tego że są znaini.Panhie Krzesimirze niech pan dalej prowadzi syna a Polska będzie mięć naprawdę dobrych artystów w przeciwieństwie do polityków wariatów(brzozy ,atakują mnie brzozy)
  0
 • Ania
  2012-06-13 23:15:08
  ale to wiesniaki to jest wielki dramat
  0
 • kiki
  2012-06-13 23:18:04
  smok u starego jjest the best prostak
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama