Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Roger Waters wraca z nowym, lepszym "The Wall"

16 listopada 2012, 08:59
– Przerobiłem widowisko, aby móc je odegrać na zewnątrz, na wielkich stadionach. Ten spektakl z szerokim murem nie mógł powstać 40 lat temu. Nie mogliśmy wypełnić przestrzeni w sposób, który byłby emocjonalnie, muzycznie i teatralnie satysfakcjonujący. Technologia się zmieniła. Teraz możemy – mówi Roger Waters
– Przerobiłem widowisko, aby móc je odegrać na zewnątrz, na wielkich stadionach. Ten spektakl z szerokim murem nie mógł powstać 40 lat temu. Nie mogliśmy wypełnić przestrzeni w sposób, który byłby emocjonalnie, muzycznie i teatralnie satysfakcjonujący. Technologia się zmieniła. Teraz możemy – mówi Roger Waters / PAP/EPA / ANDY RAIN
Roger Waters ogłosił powrót historycznej produkcji "The Wall" na sceny europejskie. W ramach trasy artysta odwiedzi także Polskę, występując 20 sierpnia 2013 r. na Stadionie Narodowym. – Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Europy – mówi współzałożyciel i główny twórca utworów legendarnego Pink Floyd.
Reklama
Reklama
Tematy:
The Wall Roger Waters
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • P.F.fan
  2013-01-19 20:15
  Szkoda gadac...Pink Floyd i wiekszosc POlakow! 2 swiaty lub galaksji. Szkoda ze jam daleko od Narodowego...Pozdro dla P.F. fanow! (prawdziwych,co maja choc z 10 ich plyt i tysiac godzin przesluchanej muzyki)
  0
  zgłoś
 • kolo
  2012-11-16 11:23
  Do rycho : będzie Beata Kozidrak z nowym, przerobionym Bajmem.
  0
  zgłoś
 • rycho z w-kiej woli
  2012-11-16 10:27
  a czy doda będzie jako suport ???

  bo inaczej nieide najakiś tam mur se oglondać
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama