Reklama
Reklama
Reklama

Robert Gawliński o synach, Wilkach i prezydencie myśliwym – ZDJĘCIA!

29 listopada 2012, 10:00
Wydaliście niedawno płytę "Światło i mrok", którą zdobi Twoje zdjęcie w indiańskim pióropuszu, a na krążku są piosenki o tym, że świat to fajne miejsce i trzeba go chronić. Przyszedł czas na ekologiczne protest songi w waszej twórczości?
Wydaliście niedawno płytę "Światło i mrok", którą zdobi Twoje zdjęcie w indiańskim pióropuszu, a na krążku są piosenki o tym, że świat to fajne miejsce i trzeba go chronić. Przyszedł czas na ekologiczne protest songi w waszej twórczości? / Sony Music
– Gdybym miał 18 lat, to pewnie dawno już napisałbym piosenkę choćby o tym, że mój prezydent jest myśliwym, strzela do zwierząt i trzyma w domu ich czaszki. A mnie jest z tego powodu wstyd – mówi Robert Gawliński. Wokalista i lider Wilków przy okazji premiery nowego albumu "Światło i mrok" opowiedział o muzycznych fascynacjach swoich synów i o tym, dlaczego warto krzyczeć przeciw niszczeniu świata...
Reklama
Reklama
Tematy:
Robert Gawliński Światło i mrok Wilki
Reklama

Komentarze (9)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • majka
  2013-02-16 17:29
  Uwielbiam Do już 20 lat
  0
  zgłoś
 • Krzysztof
  2013-02-06 13:08
  Do kolegi 234,
  zgadzam się z Tobą, ale w przypadku takich Państw jak Polska, w których nie ma już szans na samoregulację, jest to niemożliwe. Nie ma już dziewiczych terenów, nie poprzecinanych autostradami, blokowiskami, rozrastającymi się miastami wchłaniającymi okoliczne wsie. Nie ma miejsc bytowania zwierzyny, i tylko dzięki działalności myśliwych i ich związku ocalało wiele ostoi. Przykładem może być polityka rolna, i pazerność na areał, likwidacja remiz śródpolnych. Żaden ekolog, tym bardziej ekolog celebryta nie zrobił dla naszej przyrody więcej niż choćby młody myśliwy na stażu łowieckim.
  Pozdrawiam i życzę zdrowia.
  0
  zgłoś
 • fuj
  2013-02-05 12:48
  O. Pies mu mordę lizał.
  0
  zgłoś
 • 234
  2013-01-27 21:54
  Niestety kolesiowi Krzysztofowi coś się pomyliło: jedynie natura ma prawo do regulowania równowagi w przyrodzie.Myśliwi strzelają do największych okazów,pozbawiając populację najlepszych genów. Może koleś też poluje z bronią,lepiej zamień flintę na aparat fotograficzny.Pozdrowienia.
  0
  zgłoś
 • Krzysztof
  2012-12-28 09:39
  Robert to fajny koleś, lubię jego piosenki, jest dobrym człowiekiem. Ale dlaczego czepia się myśliwych? Jak świat światem równowagę w przyrodzie regulują drapieżniki lub z powodu ich braku myśliwi. Czy naprawdę ciężko zrozumieć jest to, że mamy taką zdrową i liczną zwierzynę leśną dzięki naszym polskim myśliwym?
  Jak by tak ekolodzy mięli zająć ich miejsce, to co by stało się z drobną zwierzyną, dzikami w polach kukurydzy, wielkimi bykami dominującymi w terenie i nie dopuszczającymi młodych do łań, co z mieszanką genów? A no nic, równia pochyła. Choroby, karłowatość, brak migracji, głód, zanikanie gatunków a to wszystko w imię źle pojętej ekologii i moralności
  1
  zgłoś
 • Polon
  2012-12-04 15:15
  Gawlinski wlasnie stal sie idolem pisiorow :-)
  0
  zgłoś
 • szaba
  2012-12-03 16:19
  Pan Prezydent, jak taki mądry, to niech do zwierząt ''startuje'' z gołymi rękami, tak ażeby szanse były równe!
  A nie z wieżyczki, ze sztucera, w plecy walić na oślep = WSTYD !!!
  Morderca bezbronnych !!!
  Wielki mi katolik! HIPOKRYTA !!!
  0
  zgłoś
 • bolo
  2012-11-29 13:49
  ej Gawliński! Ty wiesz KOMU SIĘ NARAŻASZ? A nie lepiej tak jak Olbrychski, Komorowska, Kondrat, Pszoniak lizać...no wiesz co???
  0
  zgłoś
 • val
  2012-11-29 11:16
  Dla Gawliński to GOŚĆ - zawsze tak było, mistrz!
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama