Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Teraz Polska, czyli nowości płytowe tygodnia

17 kwietnia 2013, 09:37
Artur Andrus, autor najlepiej sprzedającej się polskiej płyty 2012 roku, prezentuje nowe wydawnictwo. "Piłem w Spale... I co dalej?" to zapis koncertu na płycie dvd i cd, który odbył się przed rokiem w Teatrze Syrena w Warszawie. Andrus zaprosił wówczas na scenę – do wykonania swoich utworów z bestsellerowej płyty "Myśliwiecka" lub zwyczajnie, "by spędzić miło razem czas" – swych wiernych przyjaciół: Marię Czubaszek, Hannę Śleszyńską, Andrzeja Poniedzielskiego oraz Grupę MoCarta
Artur Andrus, autor najlepiej sprzedającej się polskiej płyty 2012 roku, prezentuje nowe wydawnictwo. "Piłem w Spale... I co dalej?" to zapis koncertu na płycie dvd i cd, który odbył się przed rokiem w Teatrze Syrena w Warszawie. Andrus zaprosił wówczas na scenę – do wykonania swoich utworów z bestsellerowej płyty "Myśliwiecka" lub zwyczajnie, "by spędzić miło razem czas" – swych wiernych przyjaciół: Marię Czubaszek, Hannę Śleszyńską, Andrzeja Poniedzielskiego oraz Grupę MoCarta / Media
Dawno nie było tygodnia, w którym w sklepach płytowych pojawiło się tak wiele albumów rodzimych wykonawców. Koncertowe wydawnictwo przygotował ubiegłoroczny rekordzista Artur Andrus, z debiutanckim krążkiem pojawia się wreszcie Krzysztof Respondek. Ukazują się nowe produkcje Honey, Krzysztofa Kiljańskiego oraz zespołu IRA.
Reklama
Reklama
Tematy:
Krzysz­tof Kil­jań­ski ira Artur Andrus Krzysztof Respondek

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Artysta jest utytułowany bardzo
  2013-04-17 23:17:48
  Ten facet współpracuje z CBŚ, dlatego artyści uważajcie w czyjej obecności palicie jointy, bo w swojej karierze wydał on już kilka płyt nagrobnych .
  0
 • iki
  2013-04-30 17:16:51
  Nie cierpię czosnku a zwłaszcza tego.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama