Warszawa
Reklama

Madonna prawie jak Dietrich - znów wszystkich zaskoczyła! ZDJĘCIA

19 czerwca 2013, 16:38
Gwiazda, która ostatnio pojawiała się publicznie w odważnych kreacjach, eksponujących jej wyrzeźbioną sylwetkę, we wtorek postawiła na klasykę elegancji
Gwiazda, która ostatnio pojawiała się publicznie w odważnych kreacjach, eksponujących jej wyrzeźbioną sylwetkę, we wtorek postawiła na klasykę elegancji / AP / Evan Agostini
54-letnia królowa sceny pop na pokaz kinowy swego nowego DVD przyszła w... męskim fraku. Czyżby siatkowe pończochy, gorset i ciężkie srebrne łańcuchy, czyli nieodłączne elementy stroju Madonny w ostatnich miesiącach odeszły do lamusa?

Powiązane

Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama