Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Lady GaGa przegrywa z Oprah - oto najbardziej wpływowe gwiazdy wg "Forbesa"

26 czerwca 2013, 11:20
Za Winfrey w rankingu "Forbesa" uplasowała się Lady Gaga, która przez ostatnie 12 miesięcy wzbogaciła się o 80 mln. Mimo że piosenkarka przeszła operację biodra i musiała przerwać tournee, jej gwiazda nie zbladła. "Wciąż jest bardzo poważnym graczem w muzyce pop. Nawet jeśli nie koncertuje, ludzie o niej mówią" – pisze redakcja "Forbesa"
Za Winfrey w rankingu "Forbesa" uplasowała się Lady Gaga, która przez ostatnie 12 miesięcy wzbogaciła się o 80 mln. Mimo że piosenkarka przeszła operację biodra i musiała przerwać tournee, jej gwiazda nie zbladła. "Wciąż jest bardzo poważnym graczem w muzyce pop. Nawet jeśli nie koncertuje, ludzie o niej mówią" – pisze redakcja "Forbesa" / AP / Koji Sasahara
Już po raz piąty w swojej karierze Oprah Winfrey została przez magazyn "Forbes" wybrana najbardziej wpływową gwiazdą na świecie. Drugie miejsce w rankingu zajęła Lady Gaga, a trzecie Steven Spielberg. Poprzednia liderka rankingu, Jennifer Lopez spadła na 12 miejsce. W pierwszej dziesiątce rankingu za rok 2013 królują gwiazdy muzyki, a przedstawia się następująco:
Reklama
Reklama
Tematy:
Oprah Winfrey najbardziej wpływowe Forbes Steven Spielberg Lady GaGa
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • farokit
    2013-06-26 16:03
    A na co oni mają wpływ???
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama