Reklama
Warszawa
Reklama

Birdy - nastolatka, która skradnie wasze serca

28 lipca 2013, 11:46
"Lata, które minęły od wydania debiutanckiej płyty w 2011 roku, były dla mnie niesamowite" – mówi młoda Angielka. "Cały czas pisałam nowe piosenki i nie mogę się doczekać aż fani je usłyszą. Bo pochodzą prosto z serca"
"Lata, które minęły od wydania debiutanckiej płyty w 2011 roku, były dla mnie niesamowite" – mówi młoda Angielka. "Cały czas pisałam nowe piosenki i nie mogę się doczekać aż fani je usłyszą. Bo pochodzą prosto z serca" / Warner Music Poland
Dwa lata temu zachwyciła świat własnymi wersjami piosenek "Skinny Love" i "Poeople Help The People ", ale przede wszystkim talentem, wrażliwością i niezwykłą, jak na 15-latkę, dojrzałością. Teraz Birdy wraca z drugim, wypełnionym już premierowymi nagraniami długogrającym albumem. "Fire Within" ukaże się 23 września.
Reklama
Reklama
Tematy:
Jasmine van den Bogaerde Birdy

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • januszz
  2013-07-28 12:18:59
  Mam nadzieję, że ta nowa płyta, pokaże, co na prawdę umie i czy zasługuje na te wszystkie pochwały. Te kilka piosenek z jej pierwszej płyty, bardzo mi się podobały ale nie wiedziałem, że to nie jej kompozycje. Życzę jej powodzenia.
  0
 • baileys
  2013-07-28 13:44:41
  a mi sie nie podoba , nie wiem czym sie tu zachwycać.
  0
 • weri4
  2013-07-28 20:43:35
  BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama