Dziennik Gazeta Prawana logo

Ania Rusowicz jeszcze nigdy nie wyglądała tak... źle - ZDJĘCIA!

5 grudnia 2013, 22:01
Zaniedbane włosy, zmęczona twarz... Niezbyt korzystny wygląd Ani Rusowicz nie ma jednak nic wspólnego z jej problemami zdrowotnymi. Popularna wokalistka stała się kobietą-kloszardem (z wyboru) na potrzeby swego nowego teledysku. Mroczny klip do piosenki "Ptaki" wyreżyserował Krzysztof Ostrowski znany z grupy Cool Kids of Death.
1/6Ania Rusowicz
5707822-ania-rusowicz.jpg
K. Zielińska
2/6Ania Rusowicz
5707793-ania-rusowicz.jpg
K. Zielińska
3/6Ania Rusowicz
5707851-ania-rusowicz.jpg
K. Zielińska
4/6Ania Rusowicz
5707880-ania-rusowicz.jpg
K. Zielińska
5/6Zdjęcia z planu teledysku do piosenki "Ptaki"
5707909-zdjecia-z-planu-teledysku-do-piosenki.jpg
K. Zielińska/Adam Romanowski
6/6Zdjęcia z planu teledysku do piosenki "Ptaki"
5707938-zdjecia-z-planu-teledysku-do-piosenki.jpg
K. Zielińska/Adam Romanowski
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj