Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Keith Richards pisze dla dzieci. Maluchy się nie wystraszą?

12 marca 2014, 14:25
W spisaniu opowieści inspirowanej dziadkiem gitarzysty The Rolling Stones, jazzowym muzykiem, Theodore'em Augustusem Dupree, znanym jako Gus, pomogli Richardsowi Barnaby Harris i Bill Shapiro. Książkę rysunkami ozdobiła córka 70-latka, Theodora, która dostała imię po dziadku. - Więź pomiędzy dzieckiem i jego dziadkami jest wyjątkowa, i trzeba ją pielęgnować – komentuje Keith Richards. – To opowieść o jednym z magicznych momentów. Mam nadzieję, że będę tak wspaniałym dziadkiem, jak Gus był dla mnie. Richards w lutym został dziadkiem, kiedy jego córka Angela Richards urodziła Otto Reeda.
W spisaniu opowieści inspirowanej dziadkiem gitarzysty The Rolling Stones, jazzowym muzykiem, Theodore'em Augustusem Dupree, znanym jako Gus, pomogli Richardsowi Barnaby Harris i Bill Shapiro. Książkę rysunkami ozdobiła córka 70-latka, Theodora, która dostała imię po dziadku. - Więź pomiędzy dzieckiem i jego dziadkami jest wyjątkowa, i trzeba ją pielęgnować – komentuje Keith Richards. – To opowieść o jednym z magicznych momentów. Mam nadzieję, że będę tak wspaniałym dziadkiem, jak Gus był dla mnie. Richards w lutym został dziadkiem, kiedy jego córka Angela Richards urodziła Otto Reeda. / AP / Charles Sykes
Skoro mogła Madonna i Agnieszka Chylińska, dlaczego nie on? Keith Richards wyda książkę dla dzieci. "Gus & Me: The Story of My Granddad and My First Guitar" ukaże się 9 września nakładem Little, Brown Books for Young Readers. To dobra okazja, by przypomnieć inne gwiazdy sceny muzycznej, które próbowały swoich sił jako autorzy książek dla maluchów.
Reklama
Reklama
Tematy:
Kylie The Rolling Stones Keith Richards Sting #Madonna

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama