Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Dolly Parton broni chrześniaczki: Wierzę, że Miley dokona właściwych wyborów

9 lipca 2014, 12:00
Legenda country w wywiadzie dla BBC Radio 1 opowiedziała o młodej aktorce i piosenkarce. – Wierzę, że Miley dokona właściwych wyborów w życiu – powiedziała Dolly Parton. – Jest niezwykle utalentowana i mam nadzieję, że czekają ją same dobre rzeczy w tym biznesie
Legenda country w wywiadzie dla BBC Radio 1 opowiedziała o młodej aktorce i piosenkarce. – Wierzę, że Miley dokona właściwych wyborów w życiu – powiedziała Dolly Parton. – Jest niezwykle utalentowana i mam nadzieję, że czekają ją same dobre rzeczy w tym biznesie / PAP/EPA
Dolly Parton ma nadzieję, że jej chrześnica Miley Cyrus będzie podejmowała właściwe decyzje w życiu. Legendarna piosenkarka udzieliła wywiadu dla BBC Radio 1, w którym opowiedziała o młodej skandalistce.
Reklama
Reklama
Tematy:
Dolly Parton Miley Cyrus

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • salat
  2014-07-10 00:15:52
  Dolly a po jakie licho ci te tipsy na paznokciach. Palce wyglądają jak szpony, jak u truposza co trochę w ziemi już poleżał. Masakra, ni rozumiem skąd ten pęd u kobiet do tipsowania natury, skąd to bzdurne przekonania, że to się facetom podoba, że podkreśla kobiecość ???
  0
 • OMEN
  2014-07-09 15:45:50
  Taa... Dolly Parton...Dolly... to ta sklonowana owca? Za jaką "wszelką cenę"? Młode teraz dają du*y na lewo i prawo za frajer.Między innymi właśnie przez takie "matki chrzestne jak ta "owca".
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama