Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Nie ma śniegu, będzie Lisa Stansfield! Legenda lat 90. wraca do Polski! [ZDJĘCIA]

3 listopada 2014, 15:00
To będzie dopiero druga Lisa Stansfield wizyta nad Wisłą. Artystka zaprezentuje przede wszystkim materiał z płyty "Seven", która ukazała się po długiej, dziesięcioletniej przerwie. Na pytanie, dlaczego tyle czekaliśmy na nowy krążek, Lisa odpowiedziała: – Przerwa wynikła przede wszystkim z powodów osobistych. Ostatnie lata spędziłam w Irlandii, gdzie czułam się doskonale i żyłam niemal jak farmerka. Zatęskniłam jednak za studiem, sceną, sprzedałam dom i przeniosłam się w okolice Londynu. Poza tym, szczerze mówiąc, kilka lat temu miałam wrażenie, że nie do końca pasuję do tego, co dzieje się na muzycznym rynku. Od jakiegoś czasu on się jednak zmienia na dobre, promuje takich artystów, jak chociażby Adele, więc postanowiłam wrócić – mówiła legenda lat 90.
To będzie dopiero druga Lisa Stansfield wizyta nad Wisłą. Artystka zaprezentuje przede wszystkim materiał z płyty "Seven", która ukazała się po długiej, dziesięcioletniej przerwie. Na pytanie, dlaczego tyle czekaliśmy na nowy krążek, Lisa odpowiedziała: – Przerwa wynikła przede wszystkim z powodów osobistych. Ostatnie lata spędziłam w Irlandii, gdzie czułam się doskonale i żyłam niemal jak farmerka. Zatęskniłam jednak za studiem, sceną, sprzedałam dom i przeniosłam się w okolice Londynu. Poza tym, szczerze mówiąc, kilka lat temu miałam wrażenie, że nie do końca pasuję do tego, co dzieje się na muzycznym rynku. Od jakiegoś czasu on się jednak zmienia na dobre, promuje takich artystów, jak chociażby Adele, więc postanowiłam wrócić – mówiła legenda lat 90. / Facebook
Kilka miesięcy temu, podczas rozmowy o nowej płycie "Seven", Lisa Stansfield zdradziła "DGP", że jeszcze nie wie, czy przyjedzie do Polski. Jednak na pewno postara się, jeśli tylko nie będzie śniegu. Biało się nie zrobiło, więc wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek 3 listopada Brytyjka wystąpi na warszawskim Torwarze.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Lisa Stansfield Lisa Stansfield w Polsce koncert Lisa Stansfield w Warszawie

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama