Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

10 twarzy Kasi Stankiewicz [ZDJĘCIA]

10 listopada 2014, 13:30
Właśnie wydała swój najnowszy solowy krążek "Lucy and the Loop", pierwszy po aż ośmiu latach. Ta płyta to dużo więcej niż dźwięki. Przy okazji "Lucy and the Loop' powstały lub powstaną rzeźby, obrazy, filmy, zdjęcia, murale i nowele. Materiał muzyczny, jego klimat jest punktem wyjścia interdyscyplinarnego projektu, jakiego chyba na naszym rynku jeszcze nie było. Czy Kasia udźwignie presję?
Właśnie wydała swój najnowszy solowy krążek "Lucy and the Loop", pierwszy po aż ośmiu latach. Ta płyta to dużo więcej niż dźwięki. Przy okazji "Lucy and the Loop' powstały lub powstaną rzeźby, obrazy, filmy, zdjęcia, murale i nowele. Materiał muzyczny, jego klimat jest punktem wyjścia interdyscyplinarnego projektu, jakiego chyba na naszym rynku jeszcze nie było. Czy Kasia udźwignie presję? / Facebook
Kasia Stankiewicz kroczyła do tej pory różnymi muzycznymi drogami. Teraz czeka ją etap chyba najtrudniejszy, ale też najbardziej fascynujący.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
recenzja Lucy and the Loop Katarzyna Stankiewicz Kasia Stankiewicz Varius Manx

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Olgierd
  2014-12-26 15:46:14
  trudno być dobrym nie mając talentu
  1
 • jojo
  2014-11-10 19:21:52
  Może stanąć na głowie, ale i tak z tego nic nie będzie. Nie ma dziewucha talentu, iskry bożej. Wokalistka jakich tysiące, a bez Jansona jest nikim. Jest tyle innych zawodów... Niekoniecznie artystycznych.
  2
 • ab
  2014-12-02 11:08:07
  Pokażcie całe zdjęcie nr 1,może dokazuje z kaczorem.
  1
 • krakus
  2014-11-10 14:52:22
  wydaje mi sie ze to szympansica --albinos.
  3
Reklama

Zobacz więcej

Reklama