Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Legenda lat 90-tych zbiera pieniądze, by wrocić z nową płytą [ZDJĘCIA]

28 stycznia 2015, 14:30
TLC było jedną z najsłynniejszych żeńskich formacji lat 90-tych ubiegłego wieku. Dziesięć jej singli debiutowało w pierwszej dziesiątce listu "Billboardu", każda z czterech płyt pokryła się multiplatyną. W sumie albumy Amerykanek znalazły 65 milionów nabywców, co daje TLC drugie miejscu w rankingu "najlepiej sprzedających się girlsbandów wszech czasów"
TLC było jedną z najsłynniejszych żeńskich formacji lat 90-tych ubiegłego wieku. Dziesięć jej singli debiutowało w pierwszej dziesiątce listu "Billboardu", każda z czterech płyt pokryła się multiplatyną. W sumie albumy Amerykanek znalazły 65 milionów nabywców, co daje TLC drugie miejscu w rankingu "najlepiej sprzedających się girlsbandów wszech czasów" / Facebook
Legenda lat 90-tych, grupa TLC rozpoczęła kampanię na Kickstarterze, której celem jest zebranie pieniędzy na ostatni album.
Reklama
Reklama
Tematy:
chilli Rozanda "Chilli" Thomas No Scrubs Tionne "T-Boz" Watkins Unpretty Waterfalls Creep TLC Lisa "Left Eye" Lopes T-Boz
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • eródyta
    2015-01-29 21:58
    jak mozna przepieprzyc tyle kasy?
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama