Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Natalia Kukulska z czasów "Puszka-okruszka". Pamiętacie jeszcze? [ZDJĘCIA]

11 marca 2015, 18:00
Tak Natalia wspomina początek swojej kariery: – Po śmierci mamy tata miał autorski program w telewizji, w którym wątki zawodowe mieszały się z historią jego życia. Wtedy właśnie padł pomysł, bym zaśpiewała piosenkę na zakończenie, jako taka nadzieja, swego rodzaju spojrzenie w przyszłość. "Co powie tata" napisana więc była specjalnie do tego programu – mówiła w wywiadzie dla Onetu. – Zresztą podpytywałam tatę wcześniej o piosenkę, pół żartem, pół serio. Skoro cały czas widywałam u nas różnych artystów i przyjaciół, którym coś pisał, spytałam, dlaczego nie napisze czegoś dla mnie. Jego przyjaciel Jerzy Dąbrowski, genialny autor tekstów, napisał zabawne słowa i tak powstała piosenka. A potem kolejne, bo odzew był niesłychany
Tak Natalia wspomina początek swojej kariery: – Po śmierci mamy tata miał autorski program w telewizji, w którym wątki zawodowe mieszały się z historią jego życia. Wtedy właśnie padł pomysł, bym zaśpiewała piosenkę na zakończenie, jako taka nadzieja, swego rodzaju spojrzenie w przyszłość. "Co powie tata" napisana więc była specjalnie do tego programu – mówiła w wywiadzie dla Onetu. – Zresztą podpytywałam tatę wcześniej o piosenkę, pół żartem, pół serio. Skoro cały czas widywałam u nas różnych artystów i przyjaciół, którym coś pisał, spytałam, dlaczego nie napisze czegoś dla mnie. Jego przyjaciel Jerzy Dąbrowski, genialny autor tekstów, napisał zabawne słowa i tak powstała piosenka. A potem kolejne, bo odzew był niesłychany / Facebook
Natalia Kukulska właśnie skończyła 39 lat i wydała nowy album zatytułowany "Ósmy plan". Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego jest chyba jedną z niewielu artystek, które od chwili debiutu (a śpiewać profesjonalnie zaczęła jako ośmiolatka w 1984 roku) nie straciła ogromnej sympatii, jaką darzy ją publiczność. U nas Natalia z czasów "Puszek-okruszek" i swego rozśpiewanego dzieciństwa. Pamiętacie?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Anna Jantar Ósmy plan Natalia Kukulska jaroslaw kukulski Puszek-okruszek

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Mija
  2015-03-12 06:52:46
  Moja córka urodziła się 1983 r i nie zapomnę jak w radio leciały te piękne dziecięce piosenki, a moja dwulatka z namiętnością wsłuchiwała się w tą muzykę i nuciła bez końca naśladując Natalkę, cóż więcej my też, my dorośli.
  Dzięki Pani Natalio świat był piękniejszy, a nasze dzieci miały przykład pięknych piosenek dla nich. Dziękuję i życzę samych dobroci dla całej Pani rodziny.
  0
 • antyMOnia
  2015-03-11 19:41:43
  Natalia Kukulska jest piękną kobietą i wielką artystką . Musi być ciepłą kochającą żoną i matką. I taka osoba musi być też kochana. Widać, że są fajną, normalną rodziną nie wywołującą skandali, bez parcia na szkło. Życzę całej Czwórce wszystkiego najlepszego, a pani Natalii i p.Michałowi dalszych sukcesów artystycznych.
  0
 • Konrad
  2015-06-01 09:47:58
  Do Pani Natalii Kukulskiej -Jest Pani sliczna kobieta podobna do mamy,piekne piosenki-prosze "tak trzymac"!!!Nie trzeba pokazywac golizny-aby byc gwiazda,Zyczymy Pani i rodzinie sloneczne,piekne i najcieplejsze ALOHA z Hawajow.Prosze zawsze byc soba !!!
  0
 • Komentator_z_NY
  2015-03-11 19:14:31
  Nie każdy (każda) w mycce urodzona żeby mieć taką karierę.
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama