Już od pięciu lat październik jest miesiącem premier kolejnych części kompilacji "Sygnowano Fabryka Trzciny". W tym roku impreza premierowa składanki połączona jest z inauguracją kolejnego roku działalności tego Centrum Artystycznego. W czwartek 7 października w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny, podczas imprezy premierowej piątej już edycji „międzynarodowej mieszanki modnych dźwięków” wystąpi doskonale znany na światowym rynku muzycznym Funkstar De Luxe.Jeden z najlepszych na świecie didżejów i producentów remiksów, uwielbiany za spontaniczność oraz niesamowicie żywiołowe sety, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Pod pseudonimem Funkstar De Luxe kryje się Duńczyk Martin Ottesen, który jest doceniany i znany ze swoich zdolności, wielkich możliwości i wysokiej jakości pracy. Artysta genialnie łączy różne muzyczne style: funk, house, muzykę klubową, soul, dance, a nawet reggae z największymi przebojami muzyki pop. Był pierwszym, który uzyskał oficjalne prawo do remiksów utworów Boba Marleya. I to właśnie jeden z nich - "Sun is Shining” w 1999 roku zawładnął wyobraźnią tysięcy na całym świecie i wzniósł Funkstara na szczyty popularności. Remiks sprzedał się w ponad milionowym nakładzie na całym świecie, osiągając status złotej płyty w kilkunastu państwach na kilku kontynentach. Przez 3 tygodnie niepodzielnie rządził na liście Billboardu, pozostając na niej przez ponad rok. Został uznany za „piosenkę roku” na hiszpańskiej Ibizie - imprezowej stolicy świata. Funkstar De Luxe tworzył również nowe wersje przebojów między innymi Grace Jones, Mary J. Blige, Boba Dylana, Barry’ego Whitea, Jamesa Browna czy Laid Back. Artysta do tej pory wydał dwa albumy solowe, w 2000 roku - „Keep On Moving”, zaś w 2002 roku - „Funkturistic”.

Początek imprezy godzina 20.30, występ Funkstar De Luxe godzina 21.30. Bilety na koncert w promocyjnej cenie 85 PLN można nabyć w kasie Fabryki Trzciny oraz w systemach sprzedażyEventim, Shortcut, TicketPro). W cenie biletu open bar na wino Carlo Rossi. Sponsorem imprez promujących serię płyt Sygnowano Fabryka Trzciny jest producent wina Carlo Rossi.

Chciałbyś dostać od nas bilet na tę niezwykłą imprezę? Napisz maila na adres:  konkursy@dziennik.pl, w tytule wpisz Funkstar de Luxe. Mamy dla Was dwa dwuosobowe zaproszenia!