Grupa zagra w: Katowicach (9.12, Mega Club, jako support Myslovitz), Warszawie (11.12, Stodoła, przed Myslovitz i tres.b), Krakowie (16.12, Rozrywki Trzy) oraz Chorzowie (17.12, Chorzowskie Centrum Kultury).

Reklama

Druga część trasy koncertowej odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2011 roku.

Miss Polski to trio, które łączy w swojej muzyce akustyczne brzmienia z tanecznymi rytmami. Inspirują się muzyką lat ’70 i ’80, a w tekstach nawiązują do klasycznych filmów, świata mody i popkultury.

Nie są zbyt ładni, więc przewrotnie zawali się Miss Polski. Nie noszą designerskich ciuchów, więc marzą, by grać na pokazach mody. Chodzą na alternatywne koncerty, więc nagrali płytę pop. Nie jadają popcornu w kinie, więc w tekstach nawiązują do tematyki filmowej. Nie podobają się modelkom, więc modelki podobają się im. Nie tańczą na imprezach, więc na parkiet zapraszają innych.

Nie są wysportowani, więc swój album zatytułowali "Fitness". 10 piosenek z refrenami. Klawisze, gitary, komputer. Wszystko okraszone tanecznym klimatem w stylu Pet Shop Boys, Roxy Music czy Pulp. Smutne piosenki na eleganckie parkiety!

W skład grupy wchodzą: Roman Szczepanek (wokal, gitara), Olek Świerkot (gitara, klawisze, programowanie), Błażej Nowicki (bas, klawisze).