Nie można również zapominać o nieustępujących im w niczym rodzimych artystkach. Urszula Rembalska (Boogie Town), Alicja Gadomska (Buldog) i Monika Węgrzyn (Ciryam) udowodnią, że muzyka rockowa to nie tylko zabawa dla chłopców!

Reklama

Mimo, że program artystyczny tegorocznej edycji Seven Festival jest już zamknięty, prace nad ulepszeniem i urozmaiceniem imprezy nie ustają. Po raz pierwszy cześć koncertów festiwalowych można będzie obejrzeć na żywo w Internecie, a także na dużym telebimie w porcie w centrum Węgorzewa.

Godziny koncertów zostały zaplanowane tak, by umożliwić wszystkim uczestnikom skorzystanie z uroków Krainy Jezior. Przerwa między występami na scenie Grand Prix, a rozpoczęciem koncertów na Scenie Głównej pozwoli na odpoczynek na plaży lub zwiedzanie malowniczej okolicy. Każdego dnia zabawa będzie trwała do późnych godzin nocnych!
Seven Festival Music & More 2011 odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca. Do tegorocznych gwiazd należą Moonspell, Samael, Indica, Kult, Strachy na Lachy i wielu innych wykonawców z kraju i zagranicy. Pełen program z podziałem na poszczególne dni festiwalu, a także wiele innych informacji dotyczących imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie Seven Festival – www.sevenfestival.pl

Patronat nad festiwalem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego pan Bogdan Zdrojewski oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pan Jacek Protas. Patronami medialnymi są Onet.pl, Polskie Radio Trójka, Teraz Rock, Empik, Polskie Radio Czwórka, Eurogospodarka oraz Rebel TV. Organizatorem Festiwalu jest TP 1 MBA oraz Gmina Węgorzewo.