Kelis – amerykańska piosenkarka i autorka tekstów publiczności na całym świecie znana jest z takich przebojów, jak "Milkshake" i "Trick me". Artystka zadebiutowała w grudniu 1999 roku albumem zatytułowanym "Kaleidoscope", który okazał się wielkim sukcesem. Do dziś sprzedano go w Stanach Zjednoczonych w nakładzie przekraczającym 250 tysięcy egzemplarzy. Kolejne płyty przyniosły kolejne sukcesy – szczyty list przebojów oraz nagrody: Grammy (2001 i 2007 r.), BRIT (2001, 2005 i 2007 r.), Urban Music (2007) i MTV (2004 r.). W Warszawie Kelis Rogers-Jones zaśpiewa utwory z najnowszej klubowej płyty "Flesh Tone", ale nie zabraknie także jej najbardziej znanych hitów. Wokalistka wystąpi też 26 czerwca w Zielonej Górze.

Reklama

Fiński zespół Sunrise Avenue podbił Europę kawałkiem "Fairytale Gone Bad". Teraz rekordy popularności bije kolejny hit tej formacji "Hollywood Hills".

Artyści wystąpią wieczorem na dużej scenie ustawionej przy ulicy Sanguszki. Poza wykonawcami z zagranicy, imprezę uświetnia także koncerty Brodki i Wilków. Wstęp na Wianki jest wolny.