Vitalic to francuski didżej i producent electro, autor wielu przebojów klubowych jak "Poison Lips", "Your Disco Song", "La Rock 01" czy "Second Lives". Naprawdę nazywa się Pascal Arbez-Nicolas. Zadebiutował pod koniec lat 90., własnym sumptem wydając nagrania jako Dima, Hustler Pornstar czy Pascal Arbez w niezależnej wytwórni Citizen Records. Za sprawą Hackera poznał DJ Hella i w 2001 już jako Vitalic wydał minialbum "Poney". W 2005 roku ukazał się jego pełny debiutancki album "OK Cowboy", którzy przyniósł takie utwory "My Friend Dario", "No Fun" czy "Woo". Cztery lata później ukazał się jego drugi longplay "Flashmob", zainspirowany muzyką disco. Dzieło przyniósło najnowsze przeboje Vitalica "Your Disco Song", "Poison Lips" oraz "Second Lives".

Reklama

Do skutku nie dojdzie natomiast występ ekipy Birdy Nam Nam. – Z przykrością informujemy, że z powodu zmiany części europejskiej trasy swój występ musiało odwołać Birdy Nam Nam – czytamy w komunikacie organizatorów. – W imieniu swoim i zespołu przepraszamy.

Udział w festiwalu potwierdzili wcześniej Mr. Oizo, Villa Nah, Does It Offend You, Yeah , Yuksek, Red Snapper, Kele Okereke i múm. Sprzedaż biletów: Bileterie EMPiK, Sklepy Media Markt i Saturn, punkty sprzedaży Ticketpro i Eventim na terenie całego kraju oraz za pośrednictwem Goodmusic.pl