– 22 listopada 1963 roku Paul Anka, którego hity zajmowały najwyższe miejsca na listach przebojów, za którym szalały miliony kobiet na świecie, miał zagrać swój pierwszy koncert w Sali Kongresowej – czytamy w komunikacie organizatorów. – Jednak polska publiczność nie miała okazji usłyszeć wszystkich wielkich przebojów, na czele z "Dianą" czy "Put Your Head on My Shoulder". Widziała natomiast łzy w oczach młodego wokalisty, który zaraz po wejściu na scenę, dowiedział się o zabójstwie prezydenta USA – Johna Fitzgeralda Kennedy'ego. Załamany piosenkarz nie był w stanie kontynuować swojego występu i odwołał koncert. Ale obiecał, że wróci... Po niemal 50 latach Paul Anka postanowił skończyć to, czego nie udało mu się zrealizować.

Reklama

Paul Anka od pięćdziesięciu lat z powodzeniem nagrywa albumy i koncertuje na całym świecie. Mimo, że skończył w tym roku 70 lat, nadal odznacza się charyzmą dwudziestolatka i emanuje ze sceny wielką energią.

Bilety dostępne są w cenach 130 złotych, 150 złotych, 250 złotych, 300 złotych, 400 złotych i VIP-500 złotych. Wejściówki dostępne na eBilet.pl oraz Ticketpro.pl.