Podczas koncertu będzie można usłyszeć kilka premierowych piosenek z płyty "Życia zawsze mało" jak również wiele dobrze już znanych przebojów Trojanowskiej, m.in.: "Tyle samo prawd ile kłamstw", "Pieśń o cegle", "Brylanty", "I stało się" czy "Wszystko, czego dziś chcę".

Reklama

Nad najnowszym albumem Izy Trojanowskiej z wokalistką pracowali muzycy z zespołu Mafia oraz Romuald Lipko z Budki Suflera. Znajomość piosenkarki z kompozytorem trwa już od dawna. W latach osiemdziesiątych, Trojanowska nie tylko śpiewała na koncertach z Budką Suflera, ale również nagrywała wspólnie z Romualdem Lipko oraz Krzysztofem Cugowskim płyty. To właśnie Lipko jest autorem tak wielkich przebojów w jej karierze, jak: "Wszystko, czego dziś chcę" czy "Tyle samo prawd, ile kłamstw".

Czasy sukcesów i popularności Izy Trojanowskiej na muzycznej scenie przypadają na lata 80. i początek lat 90. Chociaż już od dawna w świadomości szerokiej publiczności artystka funkcjonuje przede wszystkim jako aktorka z serialu "Klan", Trojanowska nieprzerwanie zajmowała się muzyką. Do 2008 roku koncertowała ze swoim zespołem, a od dwóch lat szykowała swój wielki powrót wraz z zespołem Mafia.

Bilety na koncert Izy Trojanowskiej w Teatrze Palladium w cenie 50 zł można nabyć w kasie teatru oraz w sieci Eventim.