Występy odbędą się w przyszłym miesiącu. Harmonogram przedstawia się następująco: 1 grudnia - Warszawa, Palladium; 14 grudnia - Gdańsk, Parlament 15 grudnia - Poznań, Eskulap; 16 grudnia - Kraków, Studio; 17 grudnia - Wrocław, Impart.

Reklama

Jednocześnie, od dziś w sprzedaży pojawiła się reedycja krążka. Wznowienie ukazuje się w dwóch formatach – na kompakcie i, po raz pierwszy, na płycie winylowej. Wersja CD zawierać będzie dodatkowe nagrania. Część z nich pochodzi z koncertu, który odbył się w Warszawie 7 stycznia 2002 roku, z gościnnym udziałem Andrzeja Smolika. – Nie miałem wrażenia, że robię coś kultowego – komentuje po latach Artur Rojek. – Bardzo mocno się w ten zespół zaangażowałem, bo nie chciałem być identyfikowany tylko z Myslovitz. Chciałem sam sobie i innym ludziom pokazać, że jestem w stanie zrobić coś innego. I to się udało.

Lenny Valentino to grupa, którą założyli muzycy zespołów Myslovitz, Negatyw i Ścianka. Longplay "Uwaga! Jedzie tramwaj" miał premierę 11 listopada 2001 roku.