Rockowy tydzień rozpocznie koncert z wyjątkowym przesłaniem. 1 grudnia T.Love zagra na finał wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS. W jego trakcie będą rozdawane ulotki oraz materiały informacyjno-edukacyjne dotyczące AIDS i HIV (m.in. koszulki i prezerwatywy).

Reklama

Kolejny dzień rockowego maratonu to spotkanie z poezją Czesława Miłosza w oprawie muzycznej Czesława Mozila. Przed koncertem w ramach festiwalu Puls Literatury zaplanowano spotkanie z Przemysławem Dakowiczem.

Trasa promująca najnowszy album zespołu Czesław Śpiewa "Czesław Śpiewa Miłosza" to osiem koncertów w Polsce. Na ich repertuar składają się utwory z najnowszej płyty oraz wybrane piosenki z poprzednich albumów artysty.

3 grudnia na scenie Wytwórni to spotkanie z łódzką sceną muzyczną w ramach festiwalu "Barwy Rocka 2011". Zagrają zespoły Normalsi, Lemon Dog i Kumpel z Podwórka.

Czwartego dnia muzycznego maratonu materiał ze swojej najnowszej czerwonej płyty zaprezentuje chyba najbardziej znany łódzki zespół rockowy – Coma. Jako support wystąpią kapele Clock Machine oraz Boogie town. Na nowy, studyjny album fani Comy czekali aż trzy lata.

Rockowy tydzień w Wytwórni zakończy koncert Tymona Tymańskiego i jego zespołu The Transistors, którym muzycy pragną złożyć hołd George'owi Harrisonowi w 10. rocznicę jego śmierci. Na koncercie będzie można usłyszeć takie utwory jak m.in. "Don't Bother Me", "I Need You" czy "Here Comes The Sun".