Pierwotnie Sting miał wystąpić w warszawskiej Sali Kongresowej raz – 15 lutego przyszłego roku. Po tym jednak, jak bilety na ten koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie, Sting postanowił, że zagra w lutym dwa koncerty pod rząd.

Reklama

To dobra wiadomość dla tych fanów Stinga, którzy nie zdołali kupić biletu na jego koncert 15 lutego. Teraz mogą próbować od piątku od godziny 10.00 zdobyć bilety na koncert zaplanowany na 16 lutego. Będą one dostępne na stronie LiveNation.pl. Trzeba liczyć się z wydatkiem od 226 do 556 zł. Najdroższe bilety vipowskie kosztują 1056 zł.

Warszawskie koncerty Stinga odbędą się w ramach europejskiej trasy "Sting's Back to Bass Tour". W ten sposób artysta uczci 25 rocznicę solowej kariery. Zagra wtedy wszystkie hity w najczystszej i prostej postaci.

Trasa rozpocznie się 5 lutego 2012 roku w Newcastle w The Sage Gateshead. Sting odwiedzi również Amsterdam, Brukselę, Kopenhagę, Gothenburg, Pragę, Sztokholm, Warszawę i Wiedeń. Zawita też z wieloma koncertami do Francji, Niemiec i na Wyspy Brytyjskie.

Sting to gwiazda światowego formatu. Współzałożyciel, główny kompozytor, lider i gitarzysta legendarnego zespołu The Police, zdobywcy 6 statuetek Grammy.

Reklama