29 maja w Tel Awiwie Madonna zainauguruje swoje światowe tournee – "The Madonna 2012 World Tour". Trasa obejmie hale, stadiony oraz specjalne imprezy. Madonna powróci również do Południowej Ameryki i Australii, gdzie nie występowała od 20 lat. Wokalistka zawita do 26 europejskich miast, w tym do Londynu, Paryża, Mediolanu, Berlina a 1 sierpnia do Warszawy.

Reklama

Ten koncert to możliwość doświadczenia wyjątkowego widowiska na jednym z najnowocześniejszych obiektów w Europie. Występ Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych 2012 roku i z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przyjdą na jej koncert. Okazji do zobaczenia królowej popu w Polsce po prostu nie można przegapić – komentuje Rafał Kapler, Prezes Narodowego Centrum Sportu.

Bilety na warszawski występ Madonny wejdą do sprzedaży 17 lutego. Ceny wahają się od 149 zł do 1171 zł.

Ogłoszenie rozkładu "Madonna's 2012 World Tour" jest kontynuacją niezwykłego tygodnia, podczas którego wraz z występem Madonny na Bridgestone Super Bowl premierę miał nowy singiel artystki zatytułowany "Give Me All Your Luvin". Singiel pochodzi z oczekiwanego nowego albumu "MDNA", który pojawi się w sklepach 26 marca.

W trakcie kariery Madonna sprzedała ponad 300 milionów albumów, a jej trasy koncertowe biją rekordy w kategorii artystek solo. Jest siedmiokrotną zdobywczynią nagród Grammy, piosenkarką, autorką piosenek, producentką i członkinią Rock & Roll Hall of Fame.

1 sierpnia Madonna wystąpi w Warszawie, na Stadionie Narodowym.