Przystojny Kanadyjczyk ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych i trzy koncertowe. Pierwszą płytę wyprodukował David Foster, który ma na koncie współpracę z Michaelem Jacksonem, Whitney Houston, Madonną czy Celine Dion. Choć on sam zachwycił się Michaelem Bublé, nie miał przekonania, czy wykonywana przez niego muzyka - połączenie jazzu i popu - znajdzie fanów.

Reklama

Rzeczywistość przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Hity z krążka "Michael Bublé" zdobyły listy przebojów na całym świecie, a nowa wersja piosenki "Fever" zachwyciła fanów. Gwiazdorską pozycję Kanadyjczyka ugruntowała kolejna płyta "It's Time" z 2005 r, zawierająca przebój "Feeling good".

Wydany w 2007 r. album "Call Me Irresponsible" debiutował na 2. miejscu amerykańskiego Billboard 200, by w następnym tygodniu wspiąć się na sam szczyt listy. Do tej pory udało się to tylko 5 artystom, m.in. Michaelowi Jacksonowi. W 2009 r. ukazała się płyta "Crazy Love" z hitem "Haven’t met you yet" i uzyskała w wielu krajach multiplatynę, a sam Michael Bublé został nagrodzony za nią statuetką Grammy.

Koncert będzie częścią cyklu Deutsche Bank Invites. Do tej pory w jego ramach wystąpili w Polsce m.in.: Joe Cocker, Yasmin Levy, Patricia Barber czy Aga Zaryan.