Marlon Roudette to były członek formacji Mattafix, który we wrześniu 2011 roku wydał solową płytę "Matter Fixed". Album w dużym stopniu inspirowany jest ponadczasowymi piosenkami Sama Cooke'a, Arethy Franklin czy Sade. Zestaw promuje singel "New Age".

Reklama

Od ponad dwóch dekad, The Charlatans są inspirującą siłą brytyjskiego rocka. Świętując swoje dwudziestolecie specjalnymi występami, zespół pokazał, że są tak samo podekscytowani, jak wtedy, gdy po raz pierwszy przebili się do świadomości ludzi singlem "The Only One I Know". Formacja dowodzona przez Tima Burgessa ma na koncie przeboje "One to Another", "North Country Boy", "My Beautiful Friend" czy "You're So Pretty - We're So Pretty". Ich jedenasta płyta studyjna, "Who We Touch", miała premierę we wrześniu 2010 roku.

The Vaccines to angielska formacja indierockowa. Londyńska ekipa zadebiutowała w marcu 2011 roku krążkiem "What Did You Expect from the Vaccinesk". To płyta, która faworyzuje piosenkę ponad wszelkie inne dyscypliny. Kapela przygotowuje właśnie nowy materiał, za którego produkcję odpowiadać będzie Ethan Johns, który współpracował między innymi z Kings of Leon.

Pod pseudonimem I Blame Coco ukrywa się Eliot Pauline Sumner aka Coco Sumner, czyli córka Gordona Sumnera powszechnie znanego jako Sting. W wieku czterech lat dziewczyna sięgnęła po gitarę, a gdy skończyła 9 znała już każdy akord z ulubionego albumu "Never Mind The Bollocks" Sex Pistols. Piosenki komponowała od 14-tego roku życia. Żeby jednak nie odcinać kuponów od sławy ojca, postanowiła wydać nagrania pod szyldem I Blame Coco. Jej debiutancki album "The Constant" to zgrabne połączenie popu, rocka, ska i electro. Znakomitą formę koncertową potwierdziła, występując w ubiegłym roku w warszawskiej Stodole i na Artpop Festival Złote Przeboje w Bydgoszczy.

Wcześniej udział w imprezie potwierdzili Red Hot Chili Peppers, Public Image LTD i Kasabian. Impreza odbędzie się 27 lipca na warszawskim Lotnisku Bemowo. Bilety na Impact Festival do nabycia na LiveNation.pl i w autoryzowanych sklepach na terenie całej Polski.