Fani Gotye wreszcie się doczekali. Twórca przeboju "Somebody that I Used to Know" wystąpi 5 listopada na warszawskim Torwarze. Koncert będzie częścią europejskiej trasy muzyka i jego pierwszą wizytą w Polsce.
Gotye, czyli Wouter "Wally" De Backer, to wokalista, mulitiinstrumantalista oraz autor tekstów. Balgijsko-australijski twórca doczekał się rozgłosu za sprawą piosenki "Somebody that I Used to Know" z udziałem Nowozelandki Kimbry. Kawałek ten stał się międzynarodowym przebojem. Numer promował album "Making Mirrors", który miał premierę w 2011 roku.
Bilety na stołeczny koncert mają trafić do sprzedaży już 30 maja.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Powiązane