Taio Cruz to angielski raper i wokalista. Znany jest ze współpracy z artystami z czołówek list przebojów, jak Britney Spears, Kylie Minoque, Justin Timberlake czy Ke$ha. Muzyczną działalność rozpoczął w 2006 roku. Założył wówczas wytwórnię fonograficzną RockStarr Music London i za jej pośrednictwem wydał debiutancki singel "I Just Wanna Know". W naszym kraju Taio Cruz zasłynął przede wszystkim za sprawą utworu "Dynamite", który znalazł się także w Top 3, oficjalnych zestawień w Kanadzie i USA.

Reklama

Tego samego dnia wystąpi również Ray Wilson – mieszkający w Polsce wokalista znany z zespołów Genesis i Stiltskin. We wrześniu 2011 roku ukazał się najnowszy studyjny album sygnowany Ray Wilson & Stiltskin "Unfulfillment" promowany przez singel "American Beauty". Na koncercie Szkota fani mogą spodziewać się zarówno utworów z ostatniego longplaya, jak i numerów Genesis.

Na scenie warszawskiej Strefy Kibica zagości także muzyka klasyczna z elementami rocka, w wykonaniu australijskiej grupy The Ten Tenors oraz pianisty Michaela Manikusa. Gościnnie wystąpią z nimi Anna Wyszkoni oraz Ewelina Flinta. Ostatni wykonawcy, którzy uświetnią inaugurację Strefy Kibica to młoda polska wokalistka Sylwia Grzeszczak, raper Liber oraz finaliści programu "Must Be The Music" Ino Ros.

Przez cały okres trwania Mistrzostw w warszawskiej Strefie Kibica odbywać będą się koncerty polskich artystów oraz uczestników telewizyjnych konkursów talentów.

Na scenie Strefy pojawią się: Afromental (koncert 08.06) T-Love (koncert 12.06) Lady Pank (koncert 28.06) Kayah (koncert 01.07) Zakopower (koncert 23.06) Eney (koncert 21.06) Bracia (koncert 21.06) Milo Curtis (koncert 8.06) Blenders (koncert 16.06) Poparzeni Kawą Trzy (koncert 12.06) Mateusz Kraustwurst (koncert 15.06) Damian Ukeje z zespołem (koncert 17.06).