Jak podkreśla Matylda Cygan z "Wytwórni" będzie to muzyczne wydarzenie oczekiwane przez łódzką publiczność od kilkunastu lat.

Reklama

"Edyta Bartosiewicz na koncercie w +Wytwórni+ zaśpiewa zarówno doskonale znane publiczności przeboje z dawnych lat, jak i nowe utwory, które ukażą się na płycie, nad którą właśnie pracuje" - dodała Cygan.

Od wydania debiutanckiej płyty piosenkarki minęło już 20 lat, a 14 lat od ostatniego albumu. W tym roku Edyta Bartosiewicz powróciła na koncertowe sceny. Wystąpiła już w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Ceny biletów na łódzki koncert wahają się od 140 do 170 zł.

Edyta Bartosiewicz - autorka tekstów, kompozytorka, producentka, gitarzystka i wokalistka jest laureatką wielu prestiżowych nagród polskiego przemysłu rozrywkowego m.in. Bursztynowego Słowika, Fryderyków, Paszportu Polityki. Została też wybrana "Osobowością Dziesięciolecia" przez magazyn "Tylko Rock".

Reklama

Jej albumy sprzedały się łącznym nakładzie około miliona egzemplarzy, a przeboje takie jak "Sen", "Urodziny", "Szał", "Ostatni" czy "Skłamałam" utrzymywały się na pierwszych miejscach list przebojów przez wiele tygodni. (PAP Life)

szu/ dki/