Bon Jovi to jeden z najbardziej popularnych zespołów na świecie. Przeboje "It's My Life", "Livin On a Prayer" czy "Always" grane są każdego dnia w największych stacjach radiowych we wszystkich zakątkach świata. – Wreszcie się udało i nie mamy wątpliwości, że to będzie wielkie wydarzenie – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. – Z całą pewnością jeden z największych, jeśli nie największy koncert, który odbędzie się w przyszłym roku w Polsce. -

Reklama

– W 2011 roku zespół zarobił na koncertach aż 192 miliony dolarów i został wyprzedzony jedynie przez grupę U2, która zainkasowała 293 miliony dolarów – dodaje inny przedstawiciel organizatora, Mateusz Pawlicki. – To najlepiej dowodzi, że mamy do czynienia z artystą, który potrafi zapełnić największe obiekty na świecie. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w Polsce.

Czerwcowy koncert Bon Jovi odbędzie się w ramach światowej trasy "Because We Can – The Tour". Zespół Bon Jovi wystąpi między innymi na tak wspaniałych obiektach jak: FNB Stadium w Johannesburgu, Stadion Olimpijski w Sztokholmie, Stadion Parken w Kopenhadze, Stadion Olimpijski w Berlinie, Etihad Stadium w Manchesterze oraz Stadion Olimpijski w Monachium. Bilety dostępne są w cenach od 99 do 350 złotych (opcja VIP 550 złotych).

Szczegółowa informację na ten temat będzie można odnaleźć na stronach firm sprzedających wejściówki na koncert. Wejściówki będzie można kupować za pośrednictwem stron Imprezyprestige.com oraz Eventim.pl. Będzie je także można kupować w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach Media Markt. Początek sprzedaży zaplanowano na piątek, 9 listopada, o godzinie 9.00.