Bednarek wystąpi na katowickich Odjazdach, które odbędą się 9 marca w katowickim Spodku. Młody artysta zamyka skład imprezy, dołączając do Comy, Luxtorpedy, Myslovitz, Lao Che, Turboweekendu oraz Curly Heads.
Bednarek to nowy projekt, na którego czele stoi Kamil Bednarek. Znany z programu "Mam talent!" i formacji Star Guard Muffin wokalista wydał właśnie – już jako Bednarek – album "Jestem...", który jest najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce.
Jak zapewniają artyści odpowiedzialni za nagranie krążka, przygotowali materiał o zupełnie innym charakterze i brzmieniu niż albumy SGM – mniej rozrywkowy, a bardziej refleksyjny. Udział w nagraniach wzięli: sekcja dęta Zion Train, Gutek, Dawid Portasz, Staf (uzdolniony brzeski raper udzielający się już na pierwszej płycie SGM) czy Jelonek.
Bilety na Odjazdy do kupienia na Go-ahead.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz eBilet.pl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Powiązane
Zobacz
|