Dziennik Gazeta Prawana logo

Rihanna w Gdyni zaraz po Open'erze

25 stycznia 2013, 09:07
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Rihanna
Rihanna/MEREDITH TRUAX
7 lipca Rihanna zaśpiewa w Gdyni – informuje Radio ZET.

Słynna Barbadoska wystąpi w Polsce dzień po zakończeniu Heineken Open'er Festival. zaśpiewa dokładnie na tej samej scenie, na której przez cztery dni będą prezentowali się Blur, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age i Arctic Monkeys. Informację o koncercie potwierdził Radiu ZET Mikołaj Ziółkowski, szef firmy Alter Art, która organizuje oba wydarzenia.

Koncert Rihanny będą mogli zobaczyć uczestnicy Open'era – do tego uprawniają karnety z festiwalu. Osobny bilet na koncert będzie kosztować 198 zł.

Tournee "Diamonds", w ramach którego Rihanna wystąpi w Gdyni, promuje wydany w listopadzie album "Unapologetic". Polskim fanom trafiła się nie lada gratka – data koncertu 7.07. wpisuje się idealnie w numerologię nowej, siódmej płyty artystki. Rihanna tuż po wydaniu albumu udała się Boeingiem 777 w siedmiodniową trasę promocyjną, podczas której wystąpiła w siedmiu państwach.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Radio ZET
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj