"Cry just a little bit", "Oh Julie", "You Drive Me Crazy" – Shakin' Stevens zaśpiewa w Łodzi wszystkie największe przeboje, a także zaprezentuje utwory ze swojego nowego albumu.

Reklama

65-letni obecnie piosenkarz zdobył największą popularność w latach 80. ubiegłego stulecia śpiewając utwory z pogranicza popu i rock and rolla. Ma na koncie ponad 20 płyt. Shakin' Stevens został wpisany do Księgi Guinnessa Najlepszych Brytyjskich Singli i Albumów jako artysta dekady, który osiągnął największy sukces wśród wykonawców z brytyjskich list przebojów. Zdobył też wiele złotych, platynowych i podwójnie platynowych płyt, a także dziesiątki wyróżnień i prestiżowych nagród muzycznych.

Wielokrotnie gościł w Polsce. Swoją pierwszą trasę koncertową po Polsce Shakin' Stevens zagrał w 1985 roku. Po jej sukcesie powrócił w 1987 roku na kolejne tourne. W 2008 roku Shakin' Stevens wystąpił podczas sopockiego festiwalu, później promował w Polsce swój nowy album, który nosi tytuł "Now Listen". W 2009 roku piosenkarz wystąpił w warszawskiej Sali Kongresowej.