Dowodzona przez charyzmatycznego Billy'ego Corgana formacja The Smashing Pumpkins niezmiennie poszukuje, czego dowodem wydana w 2012 roku, epicka i mroczna płyta "Oceania". Ale po koncercie Amerykanów na OFF Festivalu można spodziewać się również sentymentalnych powrotów do czasów "Siamese Dream" czy "Adore". Austra to niezwykła formacja w idealnych proporcjach łącząca chłód gotyku z tanecznym potencjałem. Jeszcze przed ich wizytą w Katowicach ukaże się nakładem Domino druga płyta grupy – "Olympia", następczyni powszechnie chwalonej "Feel It Break".

Reklama

Na OFF-ie zaprezentują się również: Brutal Truth, Austra, Mikal Cronin, Woods, Fatima Al Qadiri, Drekoty, Nathalie And The Loners , Rebeka oraz Nite Jewel i Peanut Butter Wolf wykonujący "Computer World" Krafwerk.

Bilety dostępne w OFF Sklepie na oficjalnej stronie internetowej festiwalu oraz w sieciach Ticketpro.pl, eBilet.pl i salonach Empik, a także zagranicą - w Seetickets.com i Festicket.com. Ceny: trzydniowe karnety z polem namiotowym – 190 zł, trzydniowe karnety bez pola – 150 zł.