Dziennik Gazeta Prawana logo

Muzyk Moderat miał wypadek. Zmiana daty koncertu w Polsce

11 września 2013, 09:43
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Koncert
Koncert/Shutterstock
Planowany na 28 listopada koncert zespołu Moderat w klubie Basen w Warszawie został przeniesiony na 2 lutego.

– czytamy w komunikacie organizatorów.

Formacja Moderat powstała ze zderzenia osobowości i talentów duetu Modeselektor (Sebastian Szary i Gernot Bronsert) oraz znanego jako Apparat Saschy Ringa. Pierwszy wspólny longplay trójki muzyków ukazał się w 2009 roku uzyskując bardzo szybko miano jednej z najciekawszych elektronicznych propozycji ostatnich lat. Grupa przyjedzie do naszego kraju, prezentując materiał z ostatniej płyty zatytułowanej "II". Longplay miał premierę 6 sierpnia i zdobył bardzo dobre recenzje.

Wejściówki: 100/120 zł. Miejsca sprzedaży: eBilet.pl, Ticketpro.pl, Muno.pl, Eventim.pl, Evenea.pl.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj