Steve Hogarth jako pianista-samouk karierę muzyczną rozpoczął 1981 w szkockim zespole The Europeans. W 1987 odszedł z grupy wraz z drugim muzykiem zespołu Colinem Woore, tworząc zespół How We Live. Współpracował także z The The. W 1987 roku wstąpił w szeregi Marillion.

Reklama

Posiadacz niesłychanej skali głosu, obdarzony ogromną charyzmą, szybko zyskał sympatię fanów zespołu. Do 2013 nagrał razem z Marillion 12 płyt studyjnych. W 1997 roku wydał pierwszy solowy album pod pseudonimem H – "Ice Cream Genius", wspólnie z klawiszowcem Porcupine Tree, Richardem Barbieri oraz muzykami Dave'em Gregorym i Clemem Burke z zespołu Blondie. Następnym przedsięwzięciem artysty był The H-Band, gdzie wspólnie z innymi muzykami koncertował na wielu europejskich trasach.

Podczas solowych występów h naural, Steve Hogarth oprócz piosenek własnych i zespołu Marillion wykonuje m.in. covery numerów takich artystów jak Leonard Cohen, Kate Bush, John Lennon. Solowe występy Hogartha to również rozmowy z widzami, podczas których wokalista opowiada historie ze swojego życia i otwiera się przed fanami. Zapis koncertu w kościele w Islington w Londynie został wydany na specjalnym DVD "Naked In The Chapel".

Bilety: miejsca siedzące na płycie – 90 zł przedsprzedaż / 100 zł w dniu koncertu; miejsca siedzące na balkonie – 100 zł przedsprzedaż / 110 zł w dniu koncertu; miejsca + pakiet VIP – 300 zł (miejsca siedzące w 1. lub 2. rzędzie ; w pakiecie: spotkanie z artystą, welcome drink, plakat). Bilety do kupienia w kasie Klubu Rotunda (Kraków, ul. Oleandry 1). Sprzedaż internetowa: Stodola.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl.