Boysband szczyt popularności osiągnął w latach 90. Sukces grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu "Backstreet Boys" w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy na całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanek. To właśnie wtedy grupa zagrała swoje jedyne koncerty w Polsce. – Od tego czasu minęło już prawie 18 lat. Teraz Backstreet Boys wracają do Polski dojrzalsi, ale w dalszym ciągu z wielkimi hitami i wielką energią – komentuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Reklama

30 lipca ukazała się nowa płyta Backstreet Boys "In A World Like This". Wśród największych przebojów Amerykanów znajdują się "Quit Playing With My Heart", "As Long As You Love Me", "Larger Than Life" czy "Everybody".

Sprzedaż biletów na koncert Backstreet Boys rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia, o godzinie 10:00. Bilety (w cenach od 170 do 290 złotych) będzie można kupować poprzez strony: Imprezyprestige.com, eBilet.pl, Eventim.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.