– Szykuje się coś naprawdę ciekawego, innego od wszystkich wcześniejszych naszych występów – napisała Edyta Bartosiewicz na Facebooku. – Musicie tam po prostu z nami być.

Reklama

Koncert odbędzie się w ramach promocji najnowszego albumu, "Renovatio". Longplay miał premierę na początku października 2013 roku. Materiał zaczął powstawać w pierwszej dekadzie XXI wieku, ujrzał jednak światło dzienne dopiero kilka miesięcy temu. W listopadzie artystka nakręciła klip do pochodzącego z wydawnictwa singla "Italiano". Teledysk niebawem powinien trafić do sieci.

Wokalistka rozpoczęła działalność w drugiej połowie lat 80. Wśród jej największych przebojów znajdują się "Sen", "Koziorożec", "Urodziny" czy "Szał". Poprzedni longplay Bartosiewicz to "Wodospady" z 1998 roku.

Bilety: miejsca stojące: 75 zł – przedsprzedaż oraz 85 zł w dniu koncertu, miejsca na balkonie: 95 zł – przedsprzedaż oraz 105 zł w dniu koncertu. Bilety są już dostępne w TicketClub Batorego (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), oraz na stronie Stodola.pl. Sprzedaż na ebilet.pl, ticketpro.pl, eventim.pl rusza od 13 listopada.